O firmě

Firma JESTREB s. r. o. byla založena v roce 2011, přičemž se od počátku své existence soustředí především na výrobu cukrářských výrobkůdortů, zákusků, řezů a cukroví, MINI zákusků a kolekcí, původně rozdělenou do provozoven v Třebíči a Jeseníku. V roce 2012 byl sortiment rozšířen o výrobu lahůdekchlebíčků, baget, obložených housek, tortill, salátů, pomazánek, obědových salátů, obložených mís a aspikových výrobků. O rok později došlo ke sloučení provozoven a umístění výroby do Třebíče s důrazem na zachování působnosti a rozvozu i v oblasti Jesenicka. V současné době nabízíme také pekařské výrobky z listových a nekynutých těst a ostatní cukrářské výrobky, jako jsou např. kokosové kmeny, tvarohové krémy ad.).

Aktuálně nabízíme široký sortiment výhradně ručně vyráběných produktů. Náš cukrářský a lahůdkářský tým tak především s využitím tradičních receptur proměňuje kvalitní suroviny na sladké i slané dobroty, které následně distribuujeme do blízkého i širokého okolí.

Naše výrobky dodáváme nejen do obchodních řetězců a maloobchodních prodejen, hotelů, restaurací, cukráren, bufetů a cateringových společností, ale nabízíme dodávky výrobků i pro firemní akce a porady, pro různé oslavy, večírky či svatby. Nabízíme i možnost objednávek menšího množství – jednotlivcům (soukromým osobám). Zajišťujeme také rozvoz výrobků.

Můžeme se také pochlubit nejnovějšími programy pro bezpečnost potravin HACCP (analýzy rizik a kritických kontrolních bodů).